Letní příměstské tábory 2018 - 1.ročník

Chcete zažít něco výjimečného? Chtěli byste si vyzkoušet, jaké to je stát se detektivem a chytat zločince? Nebo byste se rádi vydali na cestu kolem světa a navštívili dosud neobjevené země nebo třeba kouzelnický svět?

Tábory se konají od pondělí do pátku od 8.00h. do 16.00h. (Případně se můžeme domluvit na úpravě času pro jednotlivé turnusy podle potřeby přihlášených účastníků.)

Naše příměstské tábory jsou určeny pro děti ve věku 6 - 12 let. Cena 5 denního turnusu je 1.200 Kč / 1. dítě.

Maximální počet účastníku jednoho tábora je stanoven na 16 dětí.

Sraz bude vždy ráno před hlavním vchodem do Základní školy v Petřvaldě nebo Brušperku (dle zvoleného turnusu.)

Je nutné, aby děti měly dobrou obuv pro pohyb v různorodém terénu a vhodné oblečení (počítejte prosím s tím, že se děti mohou zašpinit nebo oblečení jiným způsobem poškodit).

Oběd pro děti a případné doplnění pitného režimu bude zajištěno (výjma celodenního výletu).

V případě nenaplnění minimálního počtu účastníků Vás budeme s předstihem informovat a nabídneme možné náhradní řešení.

Nabízíme Vám Letní příměstské tábory pro děti od 6 do 12 let ve dvou lokalitách (Petřvald u Nového Jičína a Brušperk).

V letošním roce jsou v nabídce 2 programy, a to Zločinu na stopě a Cesta kolem světa.

Po celou dobu tábora se budeme pohybovat převážně v přírodě v okolí Petřvaldu nebo Brušperku a ve společnosti zvířatek.

Během tábora nás bude čekat jeden celodenní výlet (místo bude ještě upřesněno) a za příznivého počasí jedno táboření s přespáním v lese (vhodné pro odvážné děti (-: ). Podrobné informace budou sděleny před táborem.

V případě nepříznivého počasí bude zajištěn program v budově.

Přihláška:

vyplněnou přihlášku prosím zašlete na náš email: spolekzlutasek@seznam.cz

Peníze můžete zaslat na č.ú.: 207985556/0600

Tábory konající se v červenci je nutné uhradit do 25.6.2018. Srpnové tábory pak do 20.7.2018

V případě většího zájmu účastníku převyšujícího kapacitu tábora mají přednost účastníci, kteří již tábor uhradili a děti, které v letošním školním roce navštěvovaly chovatelský kroužek v ZŠ Petřvald nebo ZŠ Brušperk.

Odkaz na fotky z 1. proběhlého tábora (Zločinu na stopě - Petřvald)

Přihlašovací jméno: Zločinu(mezera)na(mezera)stopě

Heslo: europol