Pro bližší informace o jednotlivých aktivitách, klikněte na jejich ikonu.

PERMANENTKY

Nově si u nás můžete zakoupit permanentku na kroužky za 1 600 Kč na 10 lekcí a navštívit kterýkoliv kroužek z naší nabídky.

Permanentka je přenosná, není vázaná na konkrétní dítě, můžete jí tedy klidně využít pro dvě a více dětí najednou nebo půjčit kamarádce apod.

Jak jí využít:

1. Vyberete si kroužek na který se chcete přihlásit

2. Napíšete na náš email: spolekzlutasek@seznam.cz na jaký kroužek se hlásíte + datum vybrané lekce a jméno a věk přihlašovaného dítěte/dětí.

3. Je potřeba se přihlásit nejpozději den před vybranou lekcí do 19:00.

4. Odhlášení je možné nejpozději v den vybrané lekce do 8:00. V případě pozdějšího odhlášení lekce propadá. (Nebo máte možnost za sebe najít náhradu.)

V případě zájmu o permanentku pište na email: spolekzlutasek@seznam.cz Samozřejmě v případě, že si zaplatíte kroužek na celé pololetí, tak jako do teď, máte jisté místo na všech lekcích. V případě permanentky se může stát, že nebude na Vámi vybraný den volná kapacita. Odhlašování a náhrady V případě, že máte zaplacený kroužek na celé pololetí a z nějakého důvodu se nemůžete lekce zúčastnit, máte možnost se nejpozději v den vybrané lekce do 8:00 odhlásit. V takovém případě Vám lekce nepropadne a můžete místo toho navštívit některý jiný kroužek. V takovém případě je potřeba se přihlásit nejpozději den před vybranou lekcí do 19:00 emailem.