Letní příměstské tábory 2024

Vložte svůj text...

Nabízíme Vám letní příměstské tábory pro děti od 3 do 15 let v Petřvaldě u Nového Jičína.

V letošním roce jsou v nabídce 3 programy, a to "Detektivové na stopě" a "Starověký Egypt" a "Šmoulové".

Po celou dobu tábora se budeme pohybovat převážně v přírodě v okolí Petřvaldu a ve společnosti zvířátek.

Během tábora nás bude čekat jeden celodenní výlet (místo bude ještě upřesněno) a za příznivého počasí jedno táboření s přespáním u lesa (bude záležet na zájmu dětí, není v žádném případě povinná účast). Podrobné informace budou sděleny před táborem.

V případě nepříznivého počasí bude zajištěn program v prostorách Duhového domečku.

Tábory se konají od pondělí do pátku od 8.00h. do 15:30h. Případně se můžeme domluvit na úpravě času pro jednotlivé turnusy podle potřeby přihlášených účastníků.

Naše příměstské tábory jsou určeny pro děti ve věku 3 - 15 let. Cena 5 denního turnusu je 1.900 Kč / 1 dítě. Mini tábor 2.300 Kč / 1 dítě

Maximální počet účastníku jednoho tábora je stanoven na 30 dětí. Minitábor 20 dětí.

Sraz bude vždy ráno u Duhového domečku na Hartech v Petřvaldě. (Petřvald č.p. 283, Petřvald u NJ 742 60)

Je nutné, aby děti měly dobrou obuv pro pohyb v různorodém terénu a vhodné oblečení (počítejte prosím s tím, že se děti mohou zašpinit nebo oblečení jiným způsobem poškodit). V případě hezkého počasí prosím dětem přibalte boty do vody.

Oběd pro děti a případné doplnění pitného režimu během dne bude zajištěno (výjma celodenního výletu).

PŘIHLÁŠKA

Vyplněnou přihlášku prosím zašlete na náš email: spolekzlutasek@seznam.cz

Peníze můžete zaslat na č.ú.: 2801569335/2010

Po domluvě je možné zaplatit v hotovosti.

Tábory konající se v červenci je nutné uhradit do 31.5.2022. Srpnové tábory pak do 30.6.2022

V případě většího zájmu účastníků převyšujícího kapacitu tábora mají přednost účastníci, kteří již tábor uhradili a děti, které se zúčastnily loňských příměstských táborů.

8.7. - 12.7. Detektivové na stopě - PLNO

5.8. - 9.8. Starověký Egypt - 10 volných míst