Letní příměstské tábory 2020 -3.ročník

Po úspěšném první a druhém ročníku našich příměstských táborů Vám a Vašim dětem opět nabízíme dny plné her a zábavy. Tentokrát nás bude čekat poznávání přírody s tématem "Kdo přežije?" a "Cesta napříč Afrikou".

Tábory se konají od pondělí do pátku od 8.00h. do 15:30h. (Případně se můžeme domluvit na úpravě času pro jednotlivé turnusy podle potřeby přihlášených účastníků.)

Naše příměstské tábory jsou určeny pro děti ve věku 6 - 13 let. Cena 5 denního turnusu je 1.400 Kč / 1. dítě.

Maximální počet účastníku jednoho tábora je stanoven na 30 dětí.

Sraz bude vždy ráno před hlavním vchodem do Základní školy v Petřvaldě.

Je nutné, aby děti měly dobrou obuv pro pohyb v různorodém terénu a vhodné oblečení (počítejte prosím s tím, že se děti mohou zašpinit nebo oblečení jiným způsobem poškodit). V případě hezkého počasí prosím dětem přibalte boty do vody.

Oběd pro děti a případné doplnění pitného režimu během dne bude zajištěno (výjma celodenního výletu).

V případě nenaplnění minimálního počtu účastníků Vás budeme s předstihem informovat a nabídneme možné náhradní řešení.

Nabízíme Vám letní příměstské tábory pro děti od 6 do 13 let v Petřvaldě u Nového Jičína.

V letošním roce jsou v nabídce 2 programy, a to "Kdo přežije a Cesta napříč Afrikou".

Po celou dobu tábora se budeme pohybovat převážně v přírodě v okolí Petřvaldu a ve společnosti zvířatek.

Během tábora nás bude čekat jeden celodenní výlet (místo bude ještě upřesněno) a za příznivého počasí jedno táboření s přespáním u lesa (bude záležet na zájmu dětí, není v žádném případě povinná účast). Podrobné informace budou sděleny před táborem.

V případě nepříznivého počasí bude zajištěn program v budově.

Přihláška:

vyplněnou přihlášku prosím zašlete na náš email: spolekzlutasek@seznam.cz

Peníze můžete zaslat na č.ú.: 2801569335/2010

Po tel. domluvě je možné zaplatit v hotovosti.

Tábory konající se v červenci je nutné uhradit do 30.5.2019. Srpnové tábory pak do 30.6.2019

V případě většího zájmu účastníků převyšujícího kapacitu tábora mají přednost účastníci, kteří již tábor uhradili a děti, které se zúčastnily loňských příměstských táborů.

• 13.7. - 17.7. Kdo přežije?, Petřvald - OBSAZENO (v případě zájmu volejte na tel. 737 053 965)
  • 20.7. - 24.7. Kdo přežije? II, Petřvald - JIŽ OD 5 LET
  • 3.8. - 7.8. Cesta napříč Afrikou, Petřvald - 8 volných míst