Letní příměstské tábory 2019 - 2.ročník

Po úspěšném první ročníku našich příměstských táborů Vám a Vašim dětem opět nabízíme dny plné her a zábavy. Tentokrát nás bude čekat dobrodružství s piráty a cestování časem.

Tábory se konají od pondělí do pátku od 8.00h. do 16.00h. (Případně se můžeme domluvit na úpravě času pro jednotlivé turnusy podle potřeby přihlášených účastníků.)

Naše příměstské tábory jsou určeny pro děti ve věku 6 - 12 let. Cena 5 denního turnusu je 1.400 Kč / 1. dítě.

Maximální počet účastníku jednoho tábora je stanoven na 25 dětí.

Sraz bude vždy ráno před hlavním vchodem do Základní školy v Petřvaldě nebo Brušperku (dle zvoleného turnusu.)

Je nutné, aby děti měly dobrou obuv pro pohyb v různorodém terénu a vhodné oblečení (počítejte prosím s tím, že se děti mohou zašpinit nebo oblečení jiným způsobem poškodit). V případě hezkého počasí prosím dětem přibalte boty do vody.

Oběd pro děti a případné doplnění pitného režimu během dne bude zajištěno (výjma celodenního výletu).

V případě nenaplnění minimálního počtu účastníků Vás budeme s předstihem informovat a nabídneme možné náhradní řešení.

Nabízíme Vám letní příměstské tábory pro děti od 6 do 12 let ve dvou lokalitách (Petřvald u Nového Jičína a Brušperk).

V letošním roce jsou v nabídce 2 programy, a to Piráti ze Země Nezemě a Cestování časem.

Po celou dobu tábora se budeme pohybovat převážně v přírodě v okolí Petřvaldu nebo Brušperku a ve společnosti zvířatek.

Během tábora nás bude čekat jeden celodenní výlet (místo bude ještě upřesněno) a za příznivého počasí jedno táboření s přespáním v lese (bude záležet na zájmu dětí, není v žádném případě povinná účast). Podrobné informace budou sděleny před táborem.

V případě nepříznivého počasí bude zajištěn program v budově.

Přihláška:

vyplněnou přihlášku prosím zašlete na náš email: spolekzlutasek@seznam.cz

Peníze můžete zaslat na č.ú.: 2801569335/2010

Tábory konající se v červenci je nutné uhradit do 15.6.2019. Srpnové tábory pak do 10.7.2019

V případě většího zájmu účastníků převyšujícího kapacitu tábora mají přednost účastníci, kteří již tábor uhradili a děti, které v letošním školním roce navštěvovaly chovatelský kroužek v ZŠ Petřvald nebo se zúčastnily loňských příměstských táborů.

• 8.7. - 12.7. Piráti ze Země Nezemě, Petřvald - OBSAZENO (v případě zájmu volejte na tel. 737 053 965)
  • 15.7. - 19.7. Piráti ze Země Nezemě, Brušperk - OBSAZENO (v případě zájmu volejte na tel. 737 053 965)
  • 5.8. - 9.8. Cestování časem, Petřvald - OBSAZENO (v případě zájmu volejte na tel. 737 053 965)

Aktualizováno dne 27.7.2019